Fot: Wioletta Ernst

      Z pasji do świata zatrzymanego w ruchu i jego powolnego, ale szalonego rytmu prowadzę blog filmowo-fotograficzny. Od dzieciństwa byłem miłośnikiem kina, dlatego w 2009 roku ukończyłem Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi, gdzie rozwinąłem swoją pasję do fotografii, obsługi kamery i pisania scenariuszy.
       Wciąż staram się dzielić swoją wiedzą z innymi ludźmi, starając się zarażać ich swoimi pasjami lub chociaż spróbować sprawić, że ktoś poczuje ziarno inspiracji. Jako wielki fan szeroko rozumianej popkultury czerpię inspiracje z różnych dzieł, na których się wychowałem w latach 80-tych i 90-tych. Od pierwszych kamer VHS po kamery radzieckie :). Ponadto miłośnik gier planszowych i komputerowych, komiksów i książek.
       W 2018 roku wydałam bajkę dla dzieci pt. „Historia baśni. Edward. Początek przygody. Która dla mnie była odskocznią od szarej codzienności. Jako minimalista, szukam ciągłego zachwytu w pozornie małych rzeczach.
       Jest wiele rzeczy, które fascynują mnie jako człowieka. Dlatego staram się uchwycić w obiektywie jak najwięcej, czy to obraz zatrzymany, czy też ruchomy.

                                                                                                J.K.
Back to Top